קידום אתרים באינטרנט

נכתב על ידי בתאריך 4 בדצמבר 2010 בקטגוריה קידום אתרים בגוגל - 2 תגובות

פרסום בגוגל הוא ללא ספק הדבר החם בעולם הפרסום המודרני! האינטרנט יישר את שטח המשחק וזאת עוד מבלי להתחשב שלעסק קטן גמישות גדולה מהרבה מאשר לעסק גדול בו כל החלטה צריכה לעבור שרשרת אישורים אשר הופכת את התגובה לאינטרנט איטית ומסורבלת. אני זוכר שרק לפני מספר שנים לא גדול חששנו כולנו לקנות באינטרנט והיום אין יותר ברור מזה. רוצה מבחר ומחיר? תקנה באינטרנט. זה בכלל לא משנה אם אנחנו רוצים לקנות מוצר אופנתי כמו שעון יד או מחפשים שירות כמו פחחות. האינטרנט מספק לנו ברגע מה שבעבר היינו צריכים לדפדף בעבור דרך עשרות עמודים צהובים ומאובקים.

קידום אתרים אורגני

שם כולל לתהליך פרסום בגוגל הוא קידום אתרים אורגני. רבים חושבים שקידום אתרים הוא רק הפעולה של המלחמה על מיקומים במנוע חיפוש (עוד אשוב לזה) אבל מקדם אתרים מקצועי הוא הרבה יותר מזה ולמעשה הוא אחראי על כל ערוצי הפרסום של האתר שלכם ברשת האינטרנט הישראלית או העולמית בהתאם לקהל הלקוחות. אחרי הכול, מקדם האתר שלכם מייצג אתכם ברשת ואמור לבנות בעבורכם תכנים, לפרסם אתכם באינדקסים, בלוגים, אתרי מאמרים, לעשות לכם פרסום ברשתות חברתיות כמו לדוגמא פרסום בפייסבוק, טוויטר, לינקדין ועוד ועוד ועוד..

אם זה לא פרסום באינטרנט אז מה כן?

מסיבה זאת חשוב לבחור בחברת קידום אתרים בגוגל אשר מכלילה את כל הערוצי פרסום האפשריים בתוך מחיר אחד ולא יחייבו אתכם על כל ערוץ פרסום בנפרד… ממילא אם הם רוצים לעשות עבודה אפקטיבית בקידום האתר שלכם הם חייבים לפעול בכל ערוצי הפרסום!

את ההצלחה של האתר שלכם באינטרנט ושל קמפיין קידום אתרים מודדים בשני דרכים. האחת היא כמובן לבדוק אם התקדמתם או במקרה של אתר אשר נמצא כבר במיקומים גבוהים דבקתם במיקום של בתוצאות החיפוש במילות מפתח מובילות והשני ולטעמי הכי חשוב הוא כמות התנועה של גולשים אל האתר שלכם. כמות התנועה היא המדד החשוב ביותר כיוון שיכול להיות שאתם נמצאים גבוה במילת מפתח אבל היא לא מכניסה לכם פניות. אם יש לכם הרבה גולשים אבל אין פניות הגיע הזמן לעשות אופטימיזציה לאתר שלכם כדי לשפר את אחוז ההמרות אבל על זה אדבר במאמר הבא.

בהצלחה!

צוות jas10 קידום אתרים בגוגל

פרסום תגובה